FUT LIFT Wózki Widłowe Sp. z o.o.

FUT LIFT Wózki Widłowe Sp. z o.o. jest jednym z wiodących krajowych wytwórców specjalistycznych urządzeń transportowych wykorzystywanych w magazynach, halach produkcyjnych czy na terenach budowy działającym na polskim rynku od wielu lat. Sprzedaż wózków nowych, używanych, wynajem wózków widłowych, sprzedaż części zamiennych oraz usługi serwisowe wykonywane są zgodnie z wdrożonym systemem zarządzania jakością ISO 9001 : 2008.

 

W bogatej ofercie naszej firmy znajdują się:

 

  • wózki widłowe nowe z silnikami Diesla, z zasilaniem LPG, elektryczne oraz paletowe,
  • części zamienne do naszych produktów oraz wózków innych producentów,
  • osprzęt roboczy (m.in. chwytaki, szufle hydrauliczne i mechaniczne, obrotnice, pługi do śniegu zawieszane na karetkę lub widły),
  • profesjonalny serwis zarówno stacjonarny, jak również mobilny, którego skład stanowią pracownicy z wieloletnim doświadczeniem,
  • remonty kapitalne,
  • wynajem wózków widłowych.

 

Jesteśmy firmą dążącą do samodoskonalenia, stale rozszerzającą zakres swej działalności, stawiającą największy nacisk na jakość zarówno naszych wózków widłowych, jak i świadczonych przez nas usług serwisowych przekładających się finalnie na zadowolenie Klienta, które każdego dnia stanowi nasz główny cel.

 

Rzetelne podejście do naszych codziennych obowiązków przynosi wymierne sukcesy, wśród których znajduje się nasza chluba w postaci tytułu Laureata Ogólnopolskiego Konkursu "WZOROWA FIRMA" organizowanego przez wydawcę Kwartalnika Samorządu i Biznesu "Życie regionów" wspólnie z Władzami Wojewódzkimi oraz przedstawicielami Powiatów.

 

 

O NAS

41 254 30 20

NIP: 663-16-69-626

KRS: 0000046508

Regon: 291180380

Jak na nowoczesną, stale rozwijającą się firmę przystało wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów i dlatego jesteśmy obecni na Facebook-u i YouTube.

FUT LIFT Wózki Widłowe Sp. z o.o.

 

ul. Warszawska 22, 26-130 Suchedniów